Turniej o Czapkę Mikołaja

Już w najbliższy weekend rozegrany zostanie Turniej piłki halowej o "Czapkę Mikołaja" Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. Turniej rozgrywany będzie w dwa dni (piątek od 18.00 i w sobotę od 9.00) w grupach. Od godziny 17.00 finały.

Do finałowych rozgrywek awansują trzy zespoły z grupy B oraz dwie drużyny z grupy A. Szósty zespół zostanie wyłoniony w barażu który rozegrają trzecia drużyna z grupy A i czwarta z grupy B. Tak wyłoniona szóstka drużyn zostanie podzielona na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrają w wielki finale, z drugich o trzecie miejsce, z trzecich o piątą lokatę w turnieju. Dla najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza firma Gesal ufundowała pamiątkowe nagrody.

Wpisowym do turnieju jest kwota 100 zł, która w całości zostanie przekazana na akcje "Święta w domu" każda drużyna wpisowe może również wpłacić pod tym linkiem https://zrzutka.pl/yma9hx  w nazwie wpisując nazwę drużyny.