Auto-Sprint z kompletem zwycięstw

W minioną sobotę rozegrana została trzecia kolejka Gesal Ligi,Najciekawiej w sobotniej serii zapowiadało się starcie Nelesa Auto Sprint z EFCE Dżordże, które niespodziewanie łatwo na swoją korzyć rozstrzygnął ten pierwszy zespół. W pozostałych meczach zwycięstwa odniosły Bonduelle, który urządził sobie ostre strzelanie przeciwko Bohomazom i Tajfun, który pokonał Czarnego Dzika. W następnej kolejce odbędą się następujące mecze:

EFCE Dżordże - Bonduelle - godz. 16.00,

Bohomazy - Tajfun Gniewkowo - godz.17.10,

Czarny Dzik Cavinia - Aslas - godz. 18.20.

Już dziś zapraszamy do zgłaszana swojego udziału w turnieju o Czapkę Mikołaja, który odbędzie się 4 grudnia 2021r.