Auto-Sprint zwycięzcą Turnieju o Czapkę Mikołaja

Dobiegł końca Turniej o Czapkę Mikołaja, którego organizatorem był MGOKSiR Gniewkowo.

W dniu dzisiejszym o godz. 9.00 swoje rozgrywki grupowe rozpoczęli zawodnicy grający w grupie B. Po bardzo wielu zaciętych i ciekawych spotkaniach zostały wyłonione zespoły, które awansowały do dalszych gier, a były nimi: Bonduelle, Black Angels, Auto-Sprint i do meczu barażowego Dek-Bud.

Punktualnie o godz. 15.00 rozegrany został mecz barażowy, w którym Czarny Dzik Cavania okazał się lepszy od zespołu Dek-Budu i awansował do fazy finałowej turnieju.

Do fazy tej przystąpiło sześć zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy i rozegrano w nich mecz każdy z każdym raz 15 min.

tabela.

Tabela

Zwycięzcy grup zagrali w wielkim finale, z drugich miejsc o 3 miejsce w turnieju, trzecie zespoły zagrały o 5 lokatę.

II Turniej o Czapkę Mikołaja wygrał zespół Auto-Sprint, który pokonał 2:0 Czarnego Dzika Cavania. W meczu o trzecie miejsce FC Dżordże wygrały z Rad-Ar 3:2. Piąte miejsce zajęła drużyna  Bonduelle wygrywając 3:1 z Black Angels.

Jak w każdym turnieju, organizatorzy przyznali również indywidualne wyróżnienia tj dla najlepszego bramkarza, którym został Hubert Baranowski (na zdjęciu Zbigniew Baranowski odebrał nagrodę za bratanka) oraz dla najlepszego strzelca, którymi okazali się Michał Wołek i Artem Srebrenikov z 8 bramkami w turnieju. Nagrody te wręczył ich fundator Pan Eugeniusz Skoczyński właściciel firmy Gesal.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim zespołom za udział. Wpisowe do turnieju, które wynosiło 100 zł od zespołu zostanie w całości przekazane na akcję Święta w domu, której organizatorem jest MGOKSiR Gniewkowo.

Powiązana galeria: