Turniej Piłki Halowej o Czapkę Mikolaja- szczegóły

Już jutro o godz. 17.00 rozpocznie się turniej piłki nożnej halowej o "Czapke Mikołaja". Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn grających w Gesal Lidze, które podzielone zostały na dwie grupy. Grupa A swoje mecze rozgrywać będzie w piątek od godz. 17.00. Grupa B swoje spotkania rozpocznie w sobotę o godz. 9.00. Do dalszego etapu turnieju awansują pierwsze trzy zespoły z Grupy A i dwa pierwsze zespoły z Grupy B. O ostatnie premiowane miejsce w II etapie  zostanie rozegrany baraż, w którym zmierzą sie czwarta drużyna z Grupy A i trzecia drużyna z Grupy B.  Wyłonione sześć zespołów zostanie ponownie podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrają w finale zespoły z drugich miejsc w meczu o trzecią lokatę.

II RUNDA