Remis Auto-Sprintu

W VI kolejce Gesal Ligi doszło do bardzo wielu ciekawych pojedynków. W pierwszym spotkaniu EFCE Dżordże pokonały Bohomazy i dzięki temu zrównali się punktami z liderującym Auto-Sprintem, który tylko zremisował w meczu z Tajfunem. Kolejne i na dodatek w bardzo dobrym stylu zwycięstwo odnieśli zawodnicy Black Angels, którzy mimo osłabienia wygrali z Bonduelle. Zwycięstwo to przesunęło ich na trzecie miejsce w tabeli i do liderującego Auto-Sprintu tracą już tylko cztery punkty. W ostatnim pojedynku dnia Aslas pokonał zespół Kierowników Zamieszania, którzy mimo ambitnej gry w każdym z dotychczasowych spotkań, nadal zamykają tabelę z zerowym kontem punktowym. W przerwie meczu Aslas Kierownicy Zamieszania.nagrodę za najładniejszą bramkę października odebrał Kamil Szwed.