DekBud zwycięzcą turnieju piłki nożnej halowej o Czapkę Mikołaja

W sobotni poranek w hali sportowej przy ul. Toruńskiej swoje mecze w ramach turnieju piłki nożnej halowej o Czapkę Mikołaja rozegrała grupa B. Dziś zagrały: AutoSprint,  EFCE Dżordże, Bohomazy i Tajfun. Tak, jak dzień wcześniej, z grupy do dalszych gier awansowały trzy drużyny. Wielką niespodziankę sprawili zawodnicy Bohomazów, którzy grając w piątkę bez zawodnika na zmianę wygrali z faworyzowanymi  EFCE Dżordżami i zremisowali z Tajfunem, co dało im awans do drugiej rundy. Oprócz Boho do drugiej rundy awansowali również zawodnicy AutoSprintu i Tajfunu,  Punktualnie o godz. 12.00 rozpoczęła się druga runda. Zagrali w niej DekBud, Black Angels, Tajfun w grupie A oraz AutoSprint, Bohomazy i Kierownicy Zamieszania w grupie B. Po wielu emocjonujących pojedynkach, gdzie decydujące bramki padały w ostatnich sekundach spotkań, do finału awansowali zawodnicy  DekBudu i Autosprintu. W finale pocieszenia  zagrali Black Angels i Kierownicy Zamieszania. W meczu o pierwsze miejsce zwyciężył zespół Dekbudu a w meczu o trzecie miejsce zawodnicy Black Angels.

Drużyny, które stanęły na podium, otrzymały puchary. Ten najbardziej wartościowy - za zwycięstwo w turnieju, dodatkowo "wyposażony" został w profesjonalną piłkę futsalową oraz Czapkę Mikołaja :)

Wszyscy zawodnicy podczas turnieju wsparli akcję charytatywną prowadzoną przez MGOKSiR, za co im serdecznie dziękujemy!

BOHOMAZY AUTOSPRINT 0 : 3
AUTOSPRINT TAJFUN 1 : 1